ŁADOWARKI DO AUT ELEKTRYCZNYCH 

Samochody elektryczne zwykle trzeba ładować co dwa lub trzy dni. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w domową stację ładowania. Jej posiadanie oznacza dla właściciela pojazdu szereg korzyści. Wśród nich wymienia się m.in.:

  • możliwość szybkiego ładowania pojazdu w domu zawsze, kiedy tego potrzebujesz;
  • oszczędność czasu i pieniędzy przy wykorzystaniu ładowarki w nocnej taryfie energetycznej;
  • komfort i bezpieczeństwo użytkowania;
  • możliwość śledzenia stanu naładowania urządzenia za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie.

Kupione u nas domowe stacje ładowania samochodów elektrycznych cechuje nie tylko skuteczność działania, ale także niewielkich rozmiarów obudowa i atrakcyjny design. W zależności od wybranego modelu urządzenie dysponuje kablem lub gniazdem do ładowania. Nasze domowe ładowarki do samochodów elektrycznych są uniwersalne. Można nimi wygodnie posługiwać się w domu, jak również w trakcie podróży. Sprzęt wyróżnia prosta, intuicyjna obsługa. Solidna obudowa wykonana z anodowanego aluminium gwarantuje trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Ładowarki Wallbox o mocach od 3,6 do 22 kW to najpopularniejsze rozwiązanie do ładowania nowoczesnych aut elektrycznych i typu plug-in. Urządzenia te wykorzystywane w naszych instalacjach nadają się do każdego samochodu na rynku, gdyż dostępne są modele ze złączem ładowania Typ 1 i Typ2.

Szybkie ładowarki samochodów elektrycznych posiadają zabezpieczenia przeciw-przeciążeniowe dzięki czemu auta hybrydowe typu plug-in oraz w pełni elektryczne można bezpiecznie naładować w nocy.

W naszych instalacjach wykorzystujemy ładowarki wielu marek m.in Wallbox, Webasto oraz Schrack.