Konstrukcje do montażu paneli fotowoltaicznych

Nasza firma bazuje na sprawdzonych i certyfikowanych konstrukcjach montażowych. Tylko na takich konstrukcjach budujemy instalacje fotowoltaiczne, zarówno te mniejsze, jak i te większe.
Korzystamy głównie z konstrukcji polskich producentów, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów w kraju i za granicą ze względu na znakomity stosunek jakości do ceny.

Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym możliwe jest instalowanie systemów na różnych powierzchniach dachów oraz rodzajach gruntów.

Stosowane przez nas konstrukcje fotowoltaiczne są całkowicie bezpieczne i spełniają rygorystyczne europejskie normy, co potwierdzają certyfikaty, które otrzymuje każdy nasz klient tuż po zakończeniu montażu oraz liczne badania prowadzone przez producenta.

Głównym dostawcą systemów montażowych jest firma Corab, która podczas projektowania elementów konstrukcyjnych dla instalacji fotowoltaicznych, bazuje na szeregu analiz i badań, w tym badań tunelowych opartych na współpracy z Instytutem Lotnictwa i specjalistami z Politechniki Warszawskiej.

Wszystkie komponenty wykonane są jedynie z najlepszych materiałów na specjalnie dostosowanych liniach produkcyjnych.